درباره ما


بدیهی است که هر پدر و مادری که برای اولین بار خود را برای فرزند دار شدن آماده می‌کنند، شور و اشتیاق بالایی در خرید لباس نوزاد دارند. بنابراین در تلاش بر این هستند که در خرید لباس نوزاد، انتخاب‌های مناسبی داشته باشند. همچنین با توجه به تنوع لباس‌های موجود در بازار و وجود اجناس با نرخ‌های مختلف، بهتر است که قبل از خرید لباس نوزاد اطلاعاتی در این زمینه بدست آورند.
با توجه به این که نوزاد تازه متولد شده پوست لطیف و حساسی دارد، در خرید لباس نوزاد تنها نباید سلیقه‌ای عمل کرد و ظاهر لباس را سنجید، بلکه باید نکات مهم دیگری را نیز در نظر گرفت. به طور مثال اگر لباس انتخاب شده تنها ظاهر آراسته و زیبایی داشته باشد ولی راحتی نوزاد را فراهم نسازد، مسلماً انتخاب مناسبی نخواهد بود. بنابراین در اینجا هر آنچه که در خرید لباس نوزاد باید به آن توجه داشت، بررسی می‌شود.
از آنجایی که نوزاد شما ممکن است در طول روز بارها لباس خود را کثیف کند، بنابراین در خرید لباس نوزاد، لباس‌های انتخاب شده باید به گونه‌ای باشند که بدون اذیت کردن نوزاد، بتوان لباس را عوض کرد. همچنین برای نوزاد باید تعداد قابل قبولی لباس تهیه کرد تا در مواقعی که لباس نوزاد کثیف می‌شود و امکان شست‌و‌شوی آن وجود ندارد، از لباس جایگزین استفاده شود.  
جنس لباس:
در خرید لباس نوزاد، جنس لباس از اولویت‌های انتخاب لباس مناسب است. سعی کنید جنس لباس انتخاب شده نخی و نرم باشد یا از پارچه‌های پنبه‌ای و جنس‌های دیگر نرم مثل مخمل و کرک باشد   تا نوزاد احساس راحتی کند. همچنین از انتخاب لباس‌های خزدار که ممکن است باعث ناراحتی در تنفس نوزاد شود، بپرهیزید.
انتخاب سایز مناسب:
پیش‌بینی سایز نوزاد در ابتدای تولد اندکی دشوار است. عده‌ای از نوزادان در هنگام تولد جسه‌ی درشت و عده‌ای جسه‌ی کوچکی دارند و همچنین بسیاری از نوزدان از ۰ تا ۳ ماهگی رشد سریعی دارند. و بعضی از نوزادان از همان بدو تولد هم جسه‌ی درشتی داشته و هم سرعت رشد خیلی بالایی دارند به طوری که برای این نوزدان باید از لباس‌هایی با سایز بزرگتر استفاده کرد. بنابراین بهترین نکته در خرید لباس نوزاد این است که لباس ها را در اندازه‌های مختلف و ترجیحاً غیرهم‌سایز انتخاب کنیم چرا که نوزاد ما هر لحظه در حال رشد کردن است.
همچنین باید دقت کرد که لباس‌های خریداری شده برای نوزاد، متناسب با زمان تولد نوزاد باشد. به طور مثال اگر فرزند شما قرار است که در اواخر فصل تابستان متولد شود، لباس‌های گرم خریداری کنید.
انتخاب رنگ لباس نوزاد:
از جمله نکاتی که در خرید لباس نوزاد باید به آن توجه داشت، رنگ لباس است. سعی کنید لباس‌های تیره انتخاب نکنید و اولویت شما با لباس‌های رنگ‌ روشن باشد. از آنجایی که تمیزی لباس‌های نوزاد اهمیت بخصوصی دارد و رنگ‌های روشن کثیفی لباس را زودتر نمایان می‌سازند، از این جهت انتخاب مناسبی خواهند بود. همچنین استفاده از رنگ‌های شاد، به نوزاد شادابی و طراوت بیشتری می‌بخشد.
در ادامه نمونه‌هایی از لباس‌های مناسب برای خرید ارائه می‌شود.

طراحی و برنامه نویسی دات نرم افزار برنامه نویسی دات نرم افزار