لباس بچگانه با بهترین ترکیب رنگ
1396/03/20 3742

لباس بچگانه با بهترین ترکیب رنگ

در انتخاب لباس بچگانه یکی از مهم‌ترین معیارها رنگ لباس بچگانه می‌باشد رنگ‌های روشن یکی از بهترین ترکیب رنگ‌های لباس کودک است.

طراحی لباس بچگانه

در طراحی و انتخاب لباس بچگانه یکی از مهم‌ترین معیارها رنگ این لباس‌های بچگانه می‌باشد. رنگ‌​ لباس به شکل مستقیم و یا غیرمستقیم تاثیر عمیقی بر ذهن انسان‌ها می‌گذارند. شخصیت انسان‌ها از همان نوزادی شکل می‌گیرد. بنابراین رنگ‌های اطراف او می‌توانند تاثیر زیادی بر رشد او داشته باشند.
لباس بچگانه همیشه بر تن کودک است و هرلحظه با اوست. به جرات می‌توان گفت که رنگ‌ها یکی از مهم‌ترین قسمت‌های انتخاب و خریدلباس بچگانه است. زیرا رنگ تاثیر زیادی بر شخصیت، یادگیری، هیجانات و آرامش کودکان خواهد گذاشت. اگر این رنگ‌ها در لباس بچگانه درست انتخاب شوند می‌توانند تاثیر خوبی در کودکانتان بگذارند. در این مطلب رنگ‌های مناسب برای لباس بچگانه را بر پایه‌ی روانشناسی رنگ معرفی خواهیم کرد.

ترکیب رنگ‌های روشن در لباس بچگانه

رنگ‌های روشن یکی از بهترین ترکیب رنگ‌ها برای لباس کودک است. این رنگ‌ها کودک شما را همچون فرشته‌ای زیبا و دوست داشتنی نشان خواهند داد. رنگ سفید خالص‌ترین و کامل‌ترین رنگ بخصوص برای کودکان است. سفید می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها در انتخاب لباس بچه گانه باشد.
استفاده از این رنگ حس آرامش و امید را القا می‌کند. علاوه بر این در بهداشت و سلامت کودک شما نیز موثر است. چرا که لکه و ناپاکی لباس کودک را سریعتر نشان می‌دهد. پس اگر به دنبال یک رنگ مناسب برای لباس ​بچگانه خود هستید. این رنگ در لباس نوزادان می‌تواند تاثیر مثبتی داشته باشد. در زیر نمونه ای از طرح‌های زیبا برای لباس بچگانه با ترکیب رنگ‌های روشن می‌بینید.

لباس سفید با گل‌های ریز بچگانه

لباس سفید بچگانه

ترکیب رنگ‌های گرم در لباس بچگانه

رنگ‌های گرم رنگ‌هایی انرژی بخش هستند. این رنگ‌ها شادی و نشاط را در درون انسان به وجود می‌آورند. رنگ‌هایی همچون قرمز، نارنجی، زرد و قهوه‌ای در این دسته قرار می‌گیرند. رنگ قرمز از رنگ‌های اصلی است که در دسته‌ی رنگ‌های گرم قرار می‌گیرد. قرمز از اولین رنگ‌هایی است که نوزاد به آن عکس‌ العمل نشان می‌دهد. قرمز موجب ایجاد هیجان شده و میزان انرژی بدن را بالا می‌برد. به همین دلیل حضور این رنگ در لباس بچگانه می‌تواند شور و هیجان کودک شما را بیشتر کند. این رنگ‌ها بهترین انتخاب به عنوان لباس بازی کودک می‌باشند.
دقت کنید که این رنگ‌ها برای کودکانی که بیش فعال می‌باشند، مناسب نیست. حضور بیش از اندازه‌ی رنگ‌های گرم در لباس‌هایشان ممکن است بیش فعالی آن‌ها را تشدید کند. می‌توانید به مقدار کمی ترکیب این رنگ را با رنگ‌های آرامش‌بخشی همچون آبی استفاده کنید. در تصاویر زیر نمونه‌های طرح‌های زیبای لباس بچه گانه با رنگ‌های گرم می‌بینید.