سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی برندهای تیک تاک و برگ سبز
از لیست سیسمونی نوزاد بیشتر بدانید

از لیست سیسمونی نوزاد بیشتر بدانید

  • تاریخ: [پنج شنبه 1397/تیر/14]
همه ی ما در زمانی باید برای خرید لباس نوزاد اقدام کنید و برای خرید لباس نوزاد باید به نکاتی توجه کنیم و همچنین سایت های مختلفی این کار را می کنند.

همه ی ما یک روزی تجربه ی بچه داری را خواهید داشت و باید برای بچه خود لباس و پوشاک و... تهیه کنید ولی باید در زمان خرید لباس نوزاد به نکاتی توجه کنید که بعد از خرید هم شما و هم نوزاد در آن لباس ها راحت باشد.البته امروزه روش دیگری برای خرید لباس ​کودک وجود دارد که همان خرید اینترنتی از سایت های قابل اطمینان و خوب است.

چند نکته در مورد خرید لباس نوزاد

در زمان خرید لباس برای نوزاد باید نکات زیر را رعایت کنید تا علاوه بر راحتی نوزاد در آن احساس آرامش و امنیت داشته باشد و علاوه بر این ها باید توجهی هم به زیبایی لباس کودک داشته باشیم.

  • اولین مورد که شما باید توجه کنید این است که رشد نوزاد زیاد است و لازم نیست شما برای خرید لباس نوزاد مبالغ زیاد بپردازید.
  • زمانی که برای تهیه لباس نوزاد به بازار می روید باید لباس هایی انتخاب کنید که نوزاد در آن راحت باشد و لباس نوزاد نباید نه کوچک و تنگ و نه گشاد باشد و پیشنهاد برای لباس های نوزاد آن لباس هایی است که دارای بند یا سگک های کوچک می باشد و اندازه آن برای نوزاد تغییر کند.
  • شما در زمانی که می خواهید لباسی برای نوزاد خود انتخاب کنید باید به راحتی لباس در شستشو هم دقت کنید زیرا نوزادان معمولا لباس های خود را به سرعت کثیف می کنند.
  • در زمان تهیه لباس نوزاد به رنگ و مدل لباس توجه کنید چرا که رنگ و طرح های موجود در لباس های نوزادان در روحیه آن ها بسیار تاثیر دارد.
  • در خرید لباس نوزاد باید به شرایط نوزاد هم توجه شود مثلا اگر نوزادی دارید که آن را پوشک می کنید لباسی بگیرید که در قسمت پوشک دارای دکمه باشد و همچنین اگر کودکی دارید که چهار دست و پا راه می رود لباسی برای او بگیرید که زانو و آرنج های او آسیب نبیند.
  • برای نوزادتان لباس هایی تهیه کنید که آرم و برچسب و... نداشته باشد چرا که ممکن است به نوزاد شما آسیب بزند.
  • لباس هایی برای نوزادتان تهیه کنید که در حال تن کردن نوزاد سر او آسیب نبیند و قسمت سر آن به اندازه کافی گشاد باشد.

خرید اینترنتی

چرا باید جنس لباس نوزادان طبیعی باشد؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید لباس نوزاد باید به آن توجه کرد جنس لباس است و هر چه لباس طبیعی تر باشد برای نوزاد بهتر است یعنی لباس های نخی - پنبه ای و یا تریکو - نخ که جنس لطیف و نرمی دارند. ولی هیچ گاه لباس هایی با مواد مصنوعی برای نوزادان خود تهیه نکنید.

اگر شما از مراکز معتبر خرید کنید می توانید با توجه به برچسب به جنس لباس پی ببرید.بهترین جنس لباسی که برای نوزادان توصیه می شود لباس با جنس کتان است و هر چه درصد کتان آن بالاتر باشد برای کودک بهتر است. به دلیل ارتباط مستقیم لباس با پوست نوزاد پیشنهاد می شود جنس لباس طبیعی باشد و همچنین سعی کنید رویی لباس نوزاد حوله ای و نرم باشد و اینگونه لباس ها معمولا با دوام تر و مقاوم تر از انواع دیگر لباس نوزاد می باشد.

خرید اینترنتی لباس کودک

برای تهیه لباس نوزاد از طریق اینترنت سایت های زیادی وجود دارد اما باید از بین این ها بهترین سایت ها را انتخاب کنید.به طور کلی بهتر است که لباس نوزاد را مستقیما خریداری نمایید تا از جنس آن مطمئن شوید امادر شرایطی که مجبور هستید می توانید از سایت های معتبر خرید نمایید ولی در هنگام خرید حتما به جنس و نوع لباس و همچنین سایز آن دقت کنید.البته این نوع خرید یعنی خرید اینترنتی در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد.

لباس کودک

لباس کودک

  • تاریخ: [پنج شنبه 1396/خرداد/11]
روش های پرداخت

روش های پرداخت

  • تاریخ: [چهارشنبه 1396/خرداد/16]