سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
6 لباس پر کاربرد نوزادی در سیسمونی که ب​هتره بخرید

6 لباس پر کاربرد نوزادی در سیسمونی که ب​هتره بخرید

  • 1399/12/16
  • 491
اگر شما هم برای آمدن فرشته ای کوچک به زندگی خود لحظه شماری می کنید، بایستی آموزش های لازم را ببینید و خود را برای آمدن فرزندتان، آماده کنید.

بسیاری از والدین، علی الخصوص والدینی که برای نخستین بار صاحب فرزند می شوند، اطلاعات کافی و درستی ندارند و گاها در خرید وسایل نوزاد خود، دچار سردرگمی می شوند. در این مقاله از سبز آبی به شما والدین عزیز کمک خواهیم کرد که با اطلاعات کافی و دقیق، پوشاک مورد نیاز کودک خود را خریداری کنید. همراه ما باشید.

لباس های پرکاربرد برای سیسمونی نوزاد

زیرپوش زیردکمه دار نخی

بی شک یکی از پرکاربردترین لباس های برای نوزادان تازه متولد شده، زیرپوش زیردکمه دار می باشد. این لباس به دلیل آنکه از پهلوی کودک در برابر سرما محافظت می کند، بسیار مناسب برای نوزادان تازه متولد شده و حساس می باشد. از آنجایی که پوشاندن این لباس ها به نوزادان بسیار راحت می باشد، یکی از لباس های مورد علاقه والدین به حساب می آید.

خرگوش تکه دوزی

سرهمی نخی

عموما بودن چند سرهمی در سیسمونی نوزاد، از واجبات است. زیرا این لباس های سرهمی بسیار پرکاربرد بوده و لباسی مناسب برای نوزادان می باشد. البته هنگام خرید سرهمی دقت کنید که از خرید سرهمی های جوراب دار خودداری کنید. زیرا از آنجایی که رشد نوزاد بسیار سریع صورت می گیرد، دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

کلاه نرم

فرقی نمی کند که نوزاد شما متولد تابستان باشد و یا زمستان. تمامی نوزادان پس از تولد به یک کلاه نرم و راحت برای گرم نگه داشتن سر خود، نیاز دارند. سعی کنید از سایزهای مختلف کلاه خریداری کنید. زیرا سر کودک شما خیلی سریع رشد خواهد کرد.

پیشبند نرم

به نوعی می توان گفت که پیشبند کاربردی ترین و پرمصرف ترین چیز، برای نوزادان می باشد. جالبه بدانید که پیشبند می تواند از سرماخوردن کودکان شما جلوگیری کند. چرا؟ چون پس از خوردن غذا و یا نوشیدن آب، امکان خیس شدن یقه لباس کودک وجود دارد. چنانچه از پیشبند استفاده کنید، احتمال خیس شدن لباس کودک و در نهایت سرماخوردن کودک کاهش می یابد. به این موضوع نیز دقت کنید که بدون پیشبند، باید روزی 10 بار لباس کودک خود را تعویض کنید. خرید پیشبندهای نرم نخی و حوله ای برای بچه ها توصیه می شود.

جوراب و دستکش نوزادی

پوشاندن نوزاد تازه متولد شده، باید یکی از اصلی ترین اقدامات والدین باشد. زیرا نوزاد تازه متولد شده از حساسیت بالایی برخوردار است و احتمال سرماخوردن در آن زیاد است. از این رو خرید جوراب برای سیسمونی، لازم و ضروری می باشد.
همچنین گاهی مشاهده می کنید که کودکان با دست و پا زدن، به صورت خود آسیب می زنند. از این رو خریدن دستکش نوزادی، برای جلوگیری از آسیب نوزاد به خودش توصیه می شود.

شورت های نخی

لباس های زیر کودکان اهمیت بالایی دارند. زیرا بیشترین تماس را با پوست کودک دارند و در صورت نامرغوب بودن، باعث حساسیت در کودک می شوند. از این رو خرید شورت های نخی، ضد حساسیت و راحت، یکی از مهم ترین خریدهای سیسمونی می باشد. سعی کنید از هر سایز حداقل 2 عدد بردارید تا هنگام تعویض کودک، دچار مشکل نشوید.

نکاتی مهم هنگام خرید لباس های نوزاد

برای خرید لباس های مورد نیاز کودک، لازم است که ابتدا به نکات ذکر شده در زیر دقت کنید.

سایز

هنگام خرید لباس برای فرزند خود، دقت داشته باشید که همه ی لباس های نوزاد را از سایز صفر انتخاب نکنید. زیرا سایز صفر مناسب برای نوزادان تازه متولد شده می باشد و از آنجایی که رشد کودک سریع اتفاق میافتد، پس از گذشت چند هفته دیگر قابل استفاده نمی باشد.

برند

برای خرید لباس های کودک حتما به برند لباس توجه کنید. از آنجایی که پوست کودک لطیف و حساس می باد، پوشاندن لباس های بی کیفیت به کودک، موجب ایجاد حساسیت و گاها بیماری کودک می شود. شما می توانید از لباس های نخ پنبه فروشگاه سبزآبی برای کودکان خود خرید کنید.

جنسیت

پیش از خرید لباس برای کودک خود، ابتدا از جنسیت آن آگاه شوید و لباس هایی مختص دختران و یا پسران برای اون تهیه کنید. این در حالی است که بعضی طرح ها را می توان برای هر دو جنسیت استفاده کرد. طرح هایی مانند سبز جیبدار، زرد شطرنجی، خرس آبی و خرس نارنجی، مکزیکی و خرگوش ها.

لباس نوزاد

لباس نوزاد

  • 2139
  • 1396/3/11
لباس بچگانه

لباس بچگانه

  • 1789
  • 1396/3/11