سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی برندهای تیک تاک و برگ سبز
چرا شعار سبزآبی بهترین برای بهترین ها است؟

چرا شعار سبزآبی بهترین برای بهترین ها است؟

  • تاریخ: [یکشنبه 1399/تیر/29]
در حال حاضر فروشگاه سبزآبی تنها نمایندگی انحصاری فروش آنلاین برند های تیک تاک و برگ سبز است که با مدیریت آقای آشور فعالیت می کند.

جنس تمامی لباس های موجود در فروشگاه اینترنتی سبزآبی دو رو نخ-پنبه هستند. رنگ های استفاده شده از رنگ های گیاهی بوده و همین امر موجب شده است تا لباس ها ضد حساسیت، نر م و لطیف و مناسب کودک و نوزاد باشد.
همانطور که می دانید لباس های نخ-پنبه (Cotton) رطوبت را به دو روش کنترل می کنند:
1) روزنه های ریز موجود در بافت آن کمک می کند تا پوست به خوبی تنفس کند. این جریان هوا مانع از تجمع رطوبت روی پوست و ایجاد بیماری پوستی می شود. همچنین انسجام اجزای این الیاف مانند یک حوله عرق و رطوبت را جذب و از بدن دور می کند.
2) لباس های نخ-پنبه با به دام انداختن هوا در بین بافت خود، نوعی عایق حرارت در گرما و سرما ارائه می دهد.
جالب است بدانید لباس های نخ-پنبه ای مقاومت خوبی دارند، به ندرت شکافته یا پاره می شوند و حتی در هنگام خیسی 30 درصد قوی تر هم می شوند.

طرح گلف تیک تاک

نرمی و راحتی ویژگی مهم دیگری است که این الیاف را ایده آل و متمایز می کند. قابلیت کشسانی بالا، نرمی و راحتی دلیل استفاده اصلی آن در لباس های زیر، زیرپوش ها و لباس کودک است.
بهترین الیاف برای شما که بهترین هستید در لباس های سبزآبی استفاده شده است. تنوع طرح ها و کامل بودن تکه ها در ست نوزادی انتخاب را برای شما آسان تر می کند. خرید آسان و مشاهده تمامی محصولات در کنار هم برای رفاه حال شما مشتریان عزیز از مهمترین ویژگی های سبزآبی است. می توانید طرح های مختلف را در دسته بندی پسرانه، دخترانه و یک تا سه سال مشاهده کنید.

طرح زرد شطرنجی برگ سبز

تیم سبزآبی در تلاش است در سریع ترین زمان و با کم ترین هزینه کالا را به دست شما برساند. برای ارسال در شهر تهران 48 ساعت و در دیگر شهر ها 72 ساعت زمان لازم است.
بهترنی_برای_بهترین_ ها تنها شعار برای سبزآبی نیست، بهترین بودن هدف ما است. در همین راستا تلاش برای بهبود خرید آسان همواره در برنامه ما است. شما می توانید عکس های بیشتر از جزییات لباس ها و همچنین در تن کودکان را در اینستاگرام سبزآبی مشاهده کنید. همچنین معرفی طرح های جدید بصورت عکس، موشن و ویدئو در اختیار شما قرار می گیرد. راهنمای سایز مناسب کودک خود را می توانید در جدول اندازه ها دریافت کنید و با توجه به وزن کودک خود انتخاب مناسبی داشته باشید.

برای مطالعه دقیق تر و بررسی سایز ها می توانید مقاله راهنمای سایز مراجعه کنید.

بررسی کرونا ویروس و کودکان

بررسی کرونا ویروس و کودکان

  • تاریخ: [یکشنبه 1399/خرداد/25]