سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
4 پیج کاربردی کودک که نباید از دست بدهید

4 پیج کاربردی کودک که نباید از دست بدهید

  • 1401/3/12
  • 118
مادران با سلیقه خرید محصولات طراحی شده برای کودک خود را ترجیح می دهند. شما چطور خرید می کنید؟

پیدا کردن پیج خوب در محتوای بی انتهای اینستاگرام کار سختیه، ما اومدیم چهار پیج خوب و کاربردی برای شما مادران معرفی کنیم.

پیج بازی کودک

1- پیج بازی ev_yapimi_hikayeler

پیج انواع بازی با لوازم خانگی و ساده همراه با آموزش ساخت اسباب بازی و بازی های گروهی می باشد. این پیج کودک کمک به پرورش خلاقیت و تمرین اعداد و حروف الفبا، با کاردستی با لوازم دورریختنی می کند. کودک شما بازی های ریاضی، پرورش مهارت های کار گروهی و مسابقه دادن رو در این پیج یاد می گیرد.

سیسمونی چوب نوزاد

2- هموونه hamoone

این پیج کودک، تولید کننده اسباب بازی های چوبی، محصولات با کیفیت ایرانی با ضمانت مرجوعی می باشد. همچنین لوازم سیسمونی را نیز تولید می کنند. ایده های اتاق کودک با توجه به جنسیت کودک با همونه قابل اجراست.

شلف چوبی راش

Hameene نیز محصولات شلف های آویز دار برای لباس نوزادی و کودک و یا تزییات اتاق کودک، باکس های تمام چوب راش، شلف و آینه خرگوش، حیوانات چوبی، شلف هواپیما، بالن، خرس چوبی، تخت و میز، دندونی و.... برخی از محصولات همینه است.در کنار محصولات چوبی اتاق کودک می توانید برای لباس های او نیز از سایت سبزآبی خرید کنید.
لباس های راه راه خرگوش، خرگوش تکه دوزی، خرگوش سبز، خرگوش زرد، خرگوش نارنجی، خرگوش جیبدار، دو خرگوش، خرگوش ملانژ تمامی طرح های لباس نوزادی تا سه سال هستند که می توانید با ست چوب مناسب ست کنید.
لباس کودک برند تیک تاک و مارک برگ سبز از محبوب ترین های لباس نوزادی هستند. این محبوبیت برای کیفیت بالای لباس های نخ پنبه ای و چاپ ماندگار و گیاهی می باشد.

رو انداز نوزادی نخ پنبه ای

3- اٌلّ کیدز ollaKids

اٌلّ کیدز، با شعار لالایی دوزهای مادرانه تولید کننده رو انداز سبک نوزادی با طرح های بسیار زیبا هستند. پتو خزدار جوجه تیغی ال کیدز رو می تونید با لباس نوزادی جوجه تیغی برند تیک تاک ست کنید.
رو انداز خرسولک از محصولات ال کیدز رو می تونید با لباس راحتی خرس بی بی برند برگ سبز، و لباس نوزادی دو خرس بدون جنسیت ست کنید.
خرس دو چرخه سوار، خرس و شال، خرس نارنجی، خرس آبی، تمام چاپ خرس و خرس و ماه از دیگر طرح های خرسی برند های تیک تاک و برگ سبز هستند که می توانید از فروشگاه سبزآبی تهیه کنید.
رو انداز پنبه ای 90 در 120 و تک لایه پنبه ای مناسب چهار فصل است. لباس دخترانه و لباس پسرانه موجود در فروشگاه سبزآبی تمامی از پارچه دو روو نخ پنبه است.

کیف کودک چرمی دستدوز

4- مه جان گالری mahjaangallery

مه جان گالری فروشگاه اینترنتی کار طراحی و دوخت مهسا و مرجان است. دست سازه های چرمی با چرم های طبیعی و مصنوعی می باشد. تمامی طرح های مناسب کودک و تمامی کیف ها سر های سه بعدی حیوانی هستند. کیف های مه جان رو می تونید با لباس نوزادی و لباس کودک یکسال، لباس کودک دو سال و لباس کودک سه سال از محصولات سبزآبی ست کنید. برای مثال طرح کیف میکی موس مه جان، از شخصیت های محبوب دیزنی لند با لباس های طرحمیکی استار، میکی، میکی موس زرد و دیزنی ست کنید.
لباس های ست خانگی آستین کوتاه و شلوار، آستین کوتاه و شلوارک، آستین کوتاه و شلوار مناسب کودک یک تا سه سال است. برای خرید لباس های نوزادی و کودک تا سه سال سری به فروشگاه سبزآبی بزنید.