سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
نکاتی درباره شستن لباس های نوزاد قبل از استفاده

نکاتی درباره شستن لباس های نوزاد قبل از استفاده

  • 1396/9/14
  • 1133
ممکن است به دلیل دوست داشتن نوزاد خود از همان بدو تولد نوزادتان برایش یک کوه لباس کودک هدیه کنید.

اما به هر حال لباس نوزاد هم احتیاج به شست و شو دارد. بنابراین لباس هایی تهیه کنید که کیفیت خوبی دارند و با شستشو کیفیت خود را از دست نمی دهند.
هنگامی که شما لباس ​بچگانه جدیدی برای کودک خود تهیه می کنید، بهتر است قبل از این که لباس نوزاد را به تن کودک خود بکنید آن ها را بشویید. این کار کمک خواهد کرد که هر گونه مواد یا گرد و غبار که بر روی لباس ایجاد شده است از بین برود و پوست ظریف کودک شما را تحریک نکند.
بعضی والدین ترجیح می دهند از مواد شوینده غیر بیولوژیکی برای شستن لباس نوزاد خود استفاده کنند. مواد شوینده بیولوژیکی حاوی آنزیم هایی هستند که به حذف لکه ها کمک می کنند، اما برخی والدین نگران این هستند که این آنزیم ها پوست کودکشان را تحریک کنند. شواهد زیادی برای این موضوع وجود ندارد، اما ممکن است بخواهید شستشو لباس نوزاد را در بی خطرترین حالت نگه دارید.

هم چنین استفاده از یک نرم کننده پارچه ملایم می تواند به جلوگیری از ایجاد خارش در لباس نوزاد به شما و نوزاد دلبندتان کمک کند.

اگر کودک شما دارای پوست بسیار حساس است، احتمالا بهتر است که به مواد شوینده مخصوص کودک بچرخید. این مخصوصا برای پوست کودک شما طراحی شده است.

شستشو لباس

شما می توانید لباس نوزاد خود را در 30 درجه سانتیگراد یا 40 درجه سانتیگراد شستشو دهید. شستشو در دمای پایین به شما کمک می کند که پول خود را صرفه جویی کنید زیرا این کار به لباس نیز کم تر آسیب می رساند و کمک می کند عمر لباس بیشتر شود.
اگر برای لباس های مختلف نوزاد خود از شوینده های متفاوت استفاده نمی کنید، می توانید لباس نوزاد خود را در صورت لک شدن در یک بار شستشو در ماشین لباس شویی بریزید و بشویید. اگر هم لک های آن ها هنوز پاک نشده بود و این بدان معنی است که شما می توانید در دفعات بهد برای شستشو تعداد لباس کم تری را برای شستشو در ماشین خود قرار دهید.

برخی از لباس های ویژه یا پشم های ظریف ممکن است برای شستشو با ماشین لباس شویی مناسب نباشد. در چنین شرایطی بهترین کار شستشوی لباس نوزاد با دست است.

بنابراین، یک لباس زیبا و زرق و برق دار و کوچک هم، همیشه برای شستشو با ماشین لباس شویی نمی تواند بهترین روش باشد زیرا ممکن است به لباس نوزاد آسیب برسد. پس یادتان باشد خرید لباس بچگانه را با سبزآبی تجربه کنید.

لباس کودک

لباس کودک

  • 1499
  • 1396/3/11