سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
بهترین شوینده های لباس کودک و نوزاد

بهترین شوینده های لباس کودک و نوزاد

  • 1396/9/25
  • 1811
لباس بچگانه به دلایل مختلفی آلوده می شود.مانند غذا خوردن، حوادث و بازی در فضای باز که می تواند منجر به لکه ها و بو گرفتن لباس شود.

لباس ​نوزاد به دلایل مختلفی آلوده می شود. مانند غذا خوردن، حوادث و بازی در فضای باز که می تواند منجر به لکه ها و بو گرفتن لباس شود. در نتیجه در چنین شرایطی شما مجبور به شستشوی مکرر لباس خواهید شد. اما باید در نظر داشته باشید که پوست و بینی کودکان حساس است و نیاز به استفاده از مواد تمیز کننده مخصوص برای شستشو لباس است که به جلوگیری از تحریک و ناراحتی در کودک شما کمک کند.


علاوه بر این، شستشو لباس بچگانه و خشک کردن باید با مراقبت های خاصی انجام شود تا طول عمر لباس های کودک شما افزایش یابد.

دستورالعمل های لباس بچگانه را بخوانید

پارچه لباس بچگانه، ممکن است نیاز به مراقبت ویژه ای برای بهتر شسته شدن داشته باشد یا ممکن است شستشو این لباس با شستن لباس های معمول شما متفاوت باشد.

برچسب متصل شده بر روی هر یک از لباس های بچگانه را چک کنید و با توجه به درجه حرارت شستشو، روش خشک کردن، مواد شوینده توصیه شده و غیره آن ها را بشویید.

لباس کودک خود را مرتب کنید تمام لباس را با توجه به رنگ بندی از رنگ سفید، روشن و تیره دسته بندی کنید. هر لباسی که نیاز به شستشوی ویژه ای دارد را جدا کنید تا اطمینان حاصل شود که این لباس ها را با لباس های معمولی شستشو ندهید، زیرا این می تواند حالت نو بودن لباس ها را خراب کند.

اگر لباس ها در دماهای مختلفی باید شستشو داده شوند و تفاوت هایی وجود دارد در شستشو آن ها وجود دارد، این لباس ها را ترجیحا با دست شسته و مراقبت بیشتری در هنگام شستشو از آن ها داشته باشید.

ماشین لباسشویی خود را تنظیم کنید.

اکنون شما برچسب ها را بر روی لباس بچگانه چک کرده اید و توصیه های مهم که در رابطه با هر لباس وجود دارد را می دانید.

چرخه دما و شستشو را تنظیم کنید.
سپس ماشین لباسشویی خود را روشن کنید و اجازه دهید آن با آب پر شود. اگر لباس ها برچسب شستشو با آب گرم نداشته باشند، از شستن آن ها در آب گرم بپرهیزید. به جز: پوشک بچه پارچه ای، که باید در آب گرم برای بهبود موارد بهداشتی شسته شود.

بهترین شوینده لباس بچگانه، شوینده ای است که یک مواد شوینده کاملا طبیعی است که هیچ چیز تند و زننده ندارد که بخواهید از آن اجتناب کنید. در نتیجه بهترین شوینده خوب شوینده ای است که هیچ رنگ، نگهدارنده، عطر و یا سولفاتی در آن پیدا نمی کنید و ترکیبات ساخت آن مواد غذایی طبیعی و مواد گیاهی است.
چنین شوینده ای یکی از کارآمد ترین شوینده ها برای لباس بچگانه های فرزندان شماست. با چنین شوینده ای هر دو ماه یا هر یک ماه یک بار به شستن لباس احتیاج پیدا می کنید.


آلرژی در کودک

آلرژی در کودک

  • 704
  • 1399/6/29