سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
رنگ سال 2021 چه رنگیه؟ عید چه رنگی مد شده؟

رنگ سال 2021 چه رنگیه؟ عید چه رنگی مد شده؟

  • 1399/12/5
  • 521
گرم شدن هوا و شکوفه زدن درختان، نوید آمدن ماه بهار و نو شدن سال را می دهد.

امسال شکوفه ها مژده ای دیگر به همراه دارند و آن چیزی نیست جز، آمدن قرن 14 شمسی که امید است لبی خندان را برای همگان رقم زند.
در این میان بهتر است که توجه خاصی به شکوفه های زیبای زندگی، یعنی کودکان خود بکنیم. زیبایی و آراستگی کودکان در سال جدید، یکی از دغدغه های اصلی والدین، پیش از عید و سال نو می باشد. زیرا ظاهر زیبا و آراسته کودک، نشان دهنده سلیقه و میزان اهمیت والدین به کودک می باشد. از این رو قصد داریم تا در این مقاله شما را با جدیدترین و بروزترین لباس های کودکان آشنا کنیم.

رنگ سال جدید

در سال 1963 یک شیمی دان به نام لورنس هربرت شرکتی به نام پنتون pantone ثبت کرد. با دانستن معنی کلمه پنتون تا حدود زیادی به زمینه فعالیت این شرکت پی می بریم. کلمه ی پنتون به معنای رنگ ها است. شاخص ترین فعالیت شرکت پنتون کدگذاری رنگ های مختلف است. این شرکت اقدام به کدگذاری رنگ های مختلف کرد.
کدگذاری و شناسایی رنگ های مختلف انقلابی در عرصه مد و فشن، تبلیغات و صنعت ایجاد کرد. رنگ های طبقه بندی شده به کمک طراحان آمد تا بتوانند علاوه بر گسترش، سلیقه بصری مخاطبان را تغییر دهند و به ایده های جدید برسند.
امروزه هر رنگ در پنتون یک کد دارد و با آن شناسایی می شود. این کد رنگ از اشتباهات رایجی که در مورد رنگ ها روی می دهد، جلوگیری و هر رنگ را دارای هویت می کند.
کمپانی پنتون با کدگذاری رنگ به مرجع رنگ دنیا تبدیل شد و این مرجعیت به این شرکت این وجاهت را داد تا بتواند رنگ سال را انتخاب کند و دیگر شرکت ها را مجاب کند که از الگویی که این شرکت معرفی می کند را مرجع خود قرار دهند.

رنگ سال 2021

هر ساله کمپانی بزرگ پانتون یا پنتون رنگ سال را با در نظر گرفتن وقایع و شرایط زندگی مردم و حس و حال حکم فرما در جهان انتخاب می کند. این شرکت به تازگی 2 رنگ را به عنوان رنگ مد سال 2021 اعلام کرده است. دو رنگ انتخابی پنتون، رنگ های زیبا و انرژی بخش زرد روشن لیمویی در کنار رنگ خاکستری روشن می باشد. خاکستری نهایی و خنثی (Ultimate Gray) با Pantone کد 17-5104 و زرد روشن Illuminating با Pantone کد 13-0647 است. اگر می خواهید لباس کودک خود را متناسب با رنگ سال، انتخاب کنید، بهتر است از رنگ های زرد، لیمویی و خاکستری استفاده نمایید.

در 22 سال گذشته این نخستین بار است که دو رنگ مستقل به عنوان رنگ سال مؤسسه پنتون انتخاب می شوند؛ برای اولین بار یک رنگ از طیف خاکستری در این انتخاب است و طیف زرد برای بار دوم: بار اول در سال 2009 و پس از آنکه بحران اقتصادی بزرگ سال 2008 بسیاری از کشورها را تحت تأثیر قرار داد.
سال 2020 که با همه گیری کرونا تاثیر بزرگی در سبک زندگی و آرامش انسان ها گذاشت. بنابراین ما به رنگی نیاز داریم که برای ما آرامش و تسکین و قدرت را هدیه بیاورد.

با توجه به اینکه گفته می شود رنگ خاکستری با خلق و خوی منفی مانند غم، ترس و ناامیدی مرتبط است، انتخاب رنگ خاکستری شاید اندکی پیچیده به نظر برسد اما پنتون اعلام کرد این یک سایه خاکستری متوسط است و نه سایه ای سنگین و به دلیل کیفیت مقاومت و قابلیت اطمینان آن انتخاب شده است.

ایزمن مدیر اجرایی پنتون در مورد سال 2000 می گوید: «حسی دوگانه ای در جهان وجود داشت. ترس از اتفاقی که قرار بود رخ بدهد بنابراین این رنگ را انتخاب کرده بودیم تا مرهمی برای این ترس ها باشد. رنگی آسمانی که به ما می گوید هنوز آینده ای وجود دارد و باید به جلو نگاه کنیم»​

انواع استایل های کودکان

در واقع انتخاب نوع سبک و پوشش کودک کاملا سلیقه ای بوده و بستگی به انتخاب کودک و یا والدین دارد. در ادامه به معرفی چند استایل پرطرفدار و محبوب کودکانه خواهیم پرداخت.

استایل های رسمی پسرانه

از آنجایی که دید و بازدیدهای نوروزی یکی از آیین های کهن عید نوروز است و هرساله مهمانی ها و رفت و آمدهای زیادی اتفاق میافتد، می توانید از لباس هایی با استایل ها و تیپ های رسمی برای کودکان خود استفاده کنید.
خرید یک پیراهن دکمه دار به همراه شلوار کتان و یا لی، ساس بند، پاپیون و کفش اسپرت، یکی از بهترین انتخاب ها برای استایل رسمی پسران شما می باشد.
لباس زرد آشور

استایل اسپرت پسرانه

تیپ اسپرت یار همیشگی کودکان، علی الخصوص پسران می باشد. تیپ های اسپرت همواره مد بوده و در هر زمان، طرفداران خاص خود را دارد.
تیشرت اسپرت به همراه کتونی، شلوار لی و یا شلوار اسلش یک انتخاب عالی برای تیپ کودک شما می باشد. اگر علاقه مند به تیپ های اسپرت هستید، این ست را از دست ندهید.

استایل های رسمی دخترانه

پیراهن های توری و گلدار دخترانه، انتخابی مناسب برای لباس عید کودکان شما می باشد. پیراهن های گل دار، حس و حال بهاری را در کودکان شما هویدا می کنند. اگر علاقه مند به تیپ ها و استایل های رسمی و خانومانه هستید، انتخاب پیراهن، گزینه مناسبی می باشد.
البته دقت داشته باشید که اگر کودک شما اضافه وزن دارد، از پوشاندن لباس های پف پفی و تور دار خودداری کنید. پوشیدن پیراهن های بدون پف و جذب، برای کودکان توپر مناسب تر می باشد.

خرگوش زرد

لباس های اسپرت دخترانه

برخی از دختران علاقه شدیدی به پوشیدن شلوار جین و لباس های اسپرت دارند. یک بلوز اسپرت حریر با شلوار جین و کتانی، ست شیک و جذابی را پدید می آورد. البته ناگفته نماند که ست های لی نیز در دنیای اسپرت دخترانه، طرفداران بسیاری دارد.

در فروشگاه سبزآبی می توانید با توجه به سلیقه و ست لباس خودتان لباس کودک خود را انتخاب کنید. و با خرید اینترنتی امنیت خود و خانواده خود را به خطر نیندازید. درست است که لذت خرید حضوری و در میان بازار گشتن از تفریحات ما بحساب می آیند اما با وجودشرایط کرونا و سرعت انتقال آن خرید حضوری و رفتن به بازار ریسک بزرگی خواهد بود.

لباس نوزاد

لباس نوزاد

  • 2257
  • 1396/3/11