سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
لباس بچگانه

لباس بچگانه

  • 1396/3/11
  • 1821
انتخاب لباس بچگانه به دلیل آسیب‌های جسمی که هنگام بازی ممکن است بر کودکان وارد شود، اهمیت بالایی دارد، افزایش دانش و آگاهی در این زمینه می‌تواند به پدر و مادرها کمک کند

آیا تاکنون به این نکته توجه داشته اید که برای راحتی کودکان خود در هنگام بازی، لباس بچگانه را متناسب با روحیات و نوع بازی فرزندتان انتخاب کنید؟
همان طور که همه مادران می دانند لباس بچگانه در هنگام بازی کودک بسیار مهم است. بنابراین بهتر است قبل از این که زمینه ی بازی را برای کودک خود فراهم کنید، به لباس بچگانه توجه داشته باشید.
همه پدران و مادران امروز، اگر به دوران کودکی خود گذری داشته باشند، اولین چیزی که در ذهن شان ممکن است تداعی شود، یاد و خاطره بازی با بچه های همسایه در کوچه پس کوچه های محله پدری است. خاطره هایی که هر لحظه ی آن برایشان درس زندگی بوده و هرگز تکرار نمی شوند.
امروزه پدر و مادرها به دلیل مشغله ی کاری بالا، نگرانی ها، خطرات موجود در جامعه و بسیاری از مشکلات دیگر، امکان بازی را برای کودکان خود، فراهم نمی کنند. در حالی که زمین بازی، جایی است که کودک بسیار مشتاق هستند به آنجا بروند. زیرا در همان جا است که محیط پیرامون خود را جست وجو می کند و مهارت های اجتماعی را می آموزد. با توجه به این که خداوند استعداد ذاتی بازی کردن در وجود آدمی قرار داده است، از همان ابتدای تولد به طور ذاتی، با بازی کردن شروع به یادگیری و کسب تجربه می کند.
وقتی که نوزاد شما شروع به رشد می کند، از همان ماه های آغازین تولد در تلاش است تا محیط اطراف را بشناسد و به دلیل اینکه هنوز قدرت بینایی وی به اندازه ای نیست که بتواند محیط اطراف را شناسایی کند، از حس چشایی خود برای یادگیری استفاده می کند که این برای نوزاد علاوه بر یادگیری، نوعی بازی شیرین نیز محسوب می شود. پس در این بازه ی سنی، لباس بچگانه حتما باید پیش بند داشته باشد تا نیاز نباشد که بطور مداوم لباس بچگانه عوض شود.

پیش بند با طرح برگ برای لباس بچگانه

کودک شما وقتی که می خواهد راه رفتن را یاد بگیرد، در ابتدا چهار دست وپا راه می رود، و آنقدر شور و اشتیاق برای یادگیری دارد که از نظر خودش، آن را نوعی بازی می پندارد. پس بهتر است در این بازه ی سنی، لباس بچگانه، شلوار و بلوز آستین دار باشد تا زانوهای کوچولوی شما اذیت نشود.


بلوز و شلوار طرح پنگوئن


نگرانی ها از زمانی شروع می شود که پارک رفتن های کوچولوی شما آغاز می شود. از این موقع است که زمین افتادن ها و ضربه خوردن ها شروع می شود. بنابراین انتخاب مناسب لباس بچگانه در هنگام بازی، به طوری که متناسب با بازی آقا پسرها و دختر خانوم ها باشد بر عهده شما پدر و مادر عزیز است.
حتی اگر کودک خود را صرفاً برای قدم زدن به پارک می برید، حتما لباس بچگانه پوشیده باشد چون فرزند شما با دیدن سایر بچه ها در پارک و دویدن های آن ها، شروع به دویدن خواهد کرد و امکان این وجود دارد که هر لحظه زمین بخورد. همچنین اگر کودک خود را به قصد استفاده از وسایل بازی به پارک می برید. در هنگام استفاده از سرسره ممکن است قسمتی از سرسره تیزی داشته باشد و بدن کوچولوی شما را جریحه دار کند. پس بهتر است لباس بچگانه، ترکیبی از بلوز و شلوار، و یا سرهم باشد. سعی کنید در هنگام بازی، شلوار لی برتن کودک خود نکنید. اگر جنس لباس بچگانه نخی باشد، کوچولوی شما احساس راحتی بیشتری داشته و در نتیجه احتمال زمین خوردن و آسیب وی کمتر می شود.


لباس بچگانه با طرح راه راه شش رنگ

به ساعتی که به پارک می روید توجه کنید. مثلا در ساعت هایی که آفتاب سوزان است، به پارک نروید چرا که پوست کودک بسیار لطیف و حساس است و احتمال آفتاب سوختگی زیاد است. سعی کنید همیشه از کلاه استفاده کنید و آن را با لباس بچگانه ست کنید.

تی شرت و شلوار سرمه ای بچگانه

اگر شازده پسر شما دوست دارد با دوستانش توپ بازی کند. اگر محل بازی در زمین فوتبال باشد، می توانید از لباس ورزشی به عنوان لباس بچگانه استفاده کنید. در این حالت استفاده از زانو بند نیز توصیه می شود. اما اگر بچه ها می خواهند در محله خود، فوتبال بازی کنند، بهتر است لباس بچه، تی شرت و شلوار باشد. چون کوچه آسفالت بوده و از چمن ورزشی خبری نیست. بنابراین آسیب ها دو چندان می شود.لباس بچگانه با طرح نهنگ

اگر در گرمای تابستان به سرمی برید و بچه ها دوست دارند که دزد و پلیس بازی کنند، لباس بچگانه می تواند تاب و شلوارک باشد.
اگر بچه ها می خواهند قایم باشک بازی کنند. بهتر است که لباس بچگانه از رنگ های تیره انتخاب شود. در این شرایط احتمال دیده شدن فرزندتان کمتر است.
از بازی های پسرانه که بگذریم و به سمت بازی های شیرین دخترانه گذری کنیم. اولین چیزی که به ذهن می رسد، خاله بازی است. کم تر مادری پیدا می شود که در کودکی تجربه ی این بازی را نداشته باشد. بازی که هر دختری حداقل یک بار خود را به چشم بزرگسال می بیند. و تمام کارهایی که در هنگام مادر شدن قرار است انجام دهد، از قبیل غذا پختن، ظرف شستن، بچه داری ، مهمانی رفتن با فرزندان، مدرسه بردن کودکان و... که با همه ی احساس و لطافتی که در وجودش نهفته است، سعی بر این دارد که بازی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. پس بیایید شما نیز با انتخاب مناسب لباس بچه برای فرشته کوچولوی عزیزتان، در واقعی جلوه دادن نقش او در این بازی همراهی کنید تا اعتماد به نفس او بالا برود و احساس ارزشمند بودن بکند. مثلا می توانید پیراهن های زیبا در مدل های مختلف را به عنوان لباس بچه انتخاب کنید. تاب و دامن گل دار می تواند انتخاب بعدی شما باشد. و یا از تاب و شلوارک استفاده کنید. در پوشش فرزندتان از رنگ های شاد بهره ببرید، از رنگ هایی استفاده کنید که احساس ملکه بودن به دختر کوچولویتان دست دهد. فراموش نکنید که در اولویت همه ی این ها، در انتخاب لباس بچه و یا رنگ آن از نظرات و علایق فرشته ی ناز بهره ببرید.


با وجود همه این ها بعد از محیط خانه و مدرسه، کودکان با بازی های کودکانه رشد پیدا کرده و تکامل می یابند و اولین تجربه های زندگی را در بازی با دوستان فرا می گیرند. پس بیایید برای هر چه بهتر کردن این تجربه ها دخیل باشیم.​