سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
12 طرح راه راه لباس نوزادی و کودک

12 طرح راه راه لباس نوزادی و کودک

  • 1402/2/18
  • 119
لباس طرح دار یکی از آیتم های پر طرفدار و متنوعی است که در موقعیت های مناسب به استایل فرزند شما نشاط و سرزندگی می بخشد.

نکاتی راجع به لباس های راه راه

هنگام پوشیدن لباس های راه راه باید به یک سری نکات که باعث زیبا تر شدن شما می شود دقت کنید زیرا در صورت عدم توجه استایل شما را به هم می زند. لباس هایی با طرح های راه راه تنوع زیادی دارند، راه راه های افقی و عمودی باریک، پهن و متوسط. که هر کدام از آن ها مناسب افراد خاص با تیپ و هیکل خاص می باشد.

هنگام پوشیدن لباس های راه راه به این دقت کنید که تنها یک آیتم و یا بخشی از استایلتان راه راه باشد. مثلا اگر از تاپ و یا بلوز راه راه استفاده می کنید دامن و یا شلوارتان ساده باشد. زیر کت راه راه پیراهن ساده پوشیده شود. تا استایلتان جذاب و شیک دیده شود.

در ادامه به معرفی چند لباس کودک و نوزاد با طرح راه راه می پردازیم.

لباس نوزادی پسرانه طرح راه راه

خرید لباس نوزادی راه راه

لباس نوزاد و کودک پسرانه طرح راه راه برند برگ سبز

در ابتدا لازم است بدانید که تمامی لباس های طرح راه راه که در فروشگاه اینترنتی سبز-آبی موجود می باشد، در دو گروه سنی زیر و بالای یک سال و از سایز 6-1 که مناسب نوزادان از 3 ماهگی تا کودکان 3 ساله می باشد، دسته بندی می شوند.

از ویژگی های ظاهری این مدل می توان به راه راه های رنگی شاد در زمینه ی طوسی روشن همراه با شلوار و شلوارک های آبی و طوسی که ترکیب پسرانه ی منحصر به فردی ایجاد کرده است اشاره کرد. به دلیل اینکه جنس لباس های فروشگاه اینترنتی سبز-آبی از نخ پنبه می باشد راحت و سبک می باشند. دو دکمه در جلوی یقه ی لباس پوشیدن و درآوردن آن را راحت تر می کند. کش پایین شلوار ها نیز استفاده از این طرح را راحت تر و لذت بخش تر می کند. و منجر به این می شود که کودک شما هنگام بازی کردن، چهار دست و پا رفتن، خوابیدن و... لذت ببرد.

لباس نوزادی پسرانه

لباس نوزاد و کودک طرح راه راه دو دکمه برند برگ سبز

همان طور که می دانید لباس های راه راه از طرح های محبوب در صنعت مد به شمار می آیند. در لباس های دو دکمه ی برند برگ سبز از رنگ های زیبایی که هیچ گاه قدیمی نمی شوند استفاده شده است. ترکیبی از رنگ های پخته و در عین حال شاد زرد، زرشکی، طوسی، خاکستری، آبی در زمینه ی سفید یک هارمونی ماندگار و شیک ایجاد کرده است. استفاده از دو دکمه در حاشیه ی خاکستری و آبی در جلوی یقه و دو جیب کوچک برای شلوار و شلوارک ها از جزئیات ظریف این طرح می باشد. پارچه های این طرح نیز از نخ پنبه و سبک می باشد.

خرید لباس نوزادی پسرانه

لباس نوزاد و کودک پسرانه طرح قایق برند تیک تاک

در طراحی این لباس های زیبا یک ملوان کوچک در قایق دلبرش سوار بر موج های طوسی و سرمه ای ناخدایی می کند و به سرزمین آرزوها می رود. طرح قایق با تکه دوزی هایی از پارچه های خوش رنگ آبی، سفید، سرمه ای، طوسی و ملانژ که همگی از جنس نخ پنبه هستند روی لباس دوخته شده است. تنوع در طرح و رنگ لباس به خصوص دکمه های رنگارنگ روی لباس و تکه های شلوار که در قسمت ساق دارای کش می باشند انتخاب شما را برای خرید لباس کودک گسترده می کند.

خرید لباس نوزادی پسرانه

لباس نوزاد و کودک پسرانه طرح راه راه 6 رنگ برند تیک تاک

در انواع شلوار، شلوارک، آستین بلند و کوتاه، شورت عینکی، سرهمی و... موجود می باشد. در این مدل راه راه های رنگی افقی با طیف رنگ قرمز، آبی، سرمه ای، طوسی و سفید جذابیت خاصی به لباس داده است. دکمه ای که در قسمت یقه قرار دارد تعویض لباس را راحت تر می کند. این مدل نیز از نخ پنبه می باشد که از لطافت و سبکی خاصی برای راحت تر بودن کودک شما برخوردار می باشد.

خرید لباس کودک

لباس نوزاد و کودک پسرانه تمام چاپ خرس برند برگ سبز

این مدل علاوه بر اینکه طرح خرس آن باعث دوست داشتنی تر شدن لباس می شود از یک سری راه راه های افقی در لباس ها نیز استفاده کرده است. که این کار باعث شده تا این طرح جذابیت زیادی داشته باشد. شلوار های آن نیز یک طرح زیگزاگ با نمک دارند و قسمت پایین ساق آن برای راحتی فرزند دلبندتان کشی در نظر گرفته شده تا آزادی بیشتری برای حرکت به کودک بدهد.

خرید لباس نوزادی

لباس نوزاد و کودک پسرانه طرح راه راه آبرنگی برند تیک تاک

این مدل با رنگ های سبز، آبی، نارنجی، سرمه ای و سفید و پارچه ی نخ پنبه ی سبک و راحت از آن دسته لباس هایی است که کودک به راحتی در آن ورجه وورجه می کند. در رنگ های این مدل از مواد گیاهی استفاده شده تا حساسیت ایجاد نکند. به دلیل رنگ بندی خاص این مدل، در صورت لک شدن کمتر دیده می شود.

خرید لباس نوزادی

لباس نوزاد و کودکانه پسرانه طرح مکزیکی برند تیک تاک

رنگ های گرم و پخته ی کرم، نسکافه ای، نارنجی، مرجانی، آبی و موتیو های مکزیکی که به صورت راه راه های افقی روی لباس دیده می شوند طرحی بسیار زیبا و چشم نواز به این مدل داده است. شلوار و شلوارک های این مدل به رنگ نسکافه ای هستند که دو دوخت ظریف کرم رنگ نیز دارند. چاپ گیاهی این لباس مانع از ایجاد حساسیت پوستی می شود. دکمه هایی در قسمت یقه و کشی پایین شلوار برای راحتی کودک هنگام تعویض لباس تعبیه شده است.

خرید لباس نوزادی پسرانه

لباس نوزاد و کودک پسرانه طرح راه راه زرافه برند برگ سبز

در فروشگاه اینترنتی سبز-آبی می توانید لباسی با مزه و زیبا که از جنس نخ پنبه می باشد برای فرزندتان تهیه کنید. این مدل دارای راه راه های افقی نارنجی، سرمه ای و کرم می باشد که در وسط آن یک زرافه ی خوشحال کوچک در کنار دو درخت نخل سرمه ای و کرمی دیده می شود. این مدل نیز برای راحتی کودک هنگام تعویض لباس دارای دکمه در یقه و کش در قسمت پایین ساق شلوار می باشد.

لباس نوزادی بدون جنسیت (دخترانه و پسرانه) طرح راه راه

خرید لباس نوزادی

لباس نوزاد و کودک دخترانه و پسرانه طرح راه راه گلبهی برند برگ سبز

این مدل تنها آستین بلند و شلوار آن موجود می باشد. برای رده ی سنی زیر و بالای یک سال. راه راه های نسبتا پهن گلبهی، کرم و سرمه ای به صورت افقی روی لباس دیده می شود. شلوار این مدل تک رنگ و سرمه ای می باشد. یکی از مزیت های این طرح این است که هم دخترانه و هم پسرانه است.

لباس نوزادی دخترانه طرح راه راه

خرید لباس نوزادی دخترانه

لباس نوزاد و کودک دخترانه طرح راه راه خرگوش برند برگ سبز

این مدل بسیار ملوس و با نمک است. راه راه های افقی صورتی، کرمی و طوسی که با خطوط نارنجی دور گیری شده اند همراه با یک تکه دوزی خرگوش به این مدل زیبایی خاصی بخشیده اند. شلوار و شلوارک ها در دو رنگ صورتی و صورتی چرک که روی پاچه های شلوار، صورت یک خرگوش تکه دوزی و گلدوزی شده است، در فروشگاه اینترنتی سبز-آبی موجود می باشد.

خرید لباس نوزادی دخترانه

لباس نوزاد و کودک دخترانه طرح جاجیم برند تیک تاک

این مدل نیز در انواع شلوار، شلوارک، سرهمی،رامپر، پیشبند، شورت، آستین بلند و کوتاه برای نوزادان و کودکان با رده ی سنی زیر و بالای یک سال موجود می باشد. در راه راه های این طرح از طیف رنگ های شاد مانند: سبز روشن، صورتی، کرمی، بنفش و... با خطوط مواج و طرح هایی لوزی شکل استفاده شده است. رنگ های استفاده شده تمام گیاهی و ضد حساسیت می باشند. شلوار ها به رنگ صورتی و تک رنگ موجود می باشد.

خرید لباس نوزادی دخترانه

لباس نوزاد و کودک دخترانه طرح پروانه چیندار برند برگ سبز

این مدل بسیار زیبا و با نمک فرزند دلبند شما را دوست داشتنی تر می کند. در این مدل، یقه ی لباس چین هایی از جنس گیپور دارد، در زمینه ی لباس که به رنگ سفید می باشد، گل ها و پروانه هایی زیبا به رنگ صورتی، آبی، سرمه ای و سبز چاپ شده است، همچنین راه راه هایی با رنگ صورتی در قسمت پایین لباس چاپ شده و لباس را زیبا تر کرده است. شورت، شلوار و شلوارک های این مدل به رنگ سبز و صورتی در فروشگاه اینترنتی سبز-آبی موجود می باشد.

حرف آخر

والدین گرامی شما می توانید از فروشگاه اینترنتی سبزآبی، بهترین و با کیفیت ترین لباس ها را برای نوزاد و کودک خود تهیه کنید. لباس های این فروشگاه از دو برند محبوب تیک تاک و برگ سبز می باشد که همگی آن ها از جنس نخ پنبه می باشند. همچنین چاپ و رنگ لباس ها همگی از مواد گیاهی و طبیعی بوده که مانع ایجاد حساسیت پوستی برای فرزند دلبند شما می گردد.