سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
چگونه تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان داشته باشیم؟

چگونه تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان داشته باشیم؟

  • 1396/4/31
  • 2056
ما امروز در «فروشگاه سبز آبی» به شما شیوه‌هایی را معرفی خواهیم کرد که در هزینه‌های خود جهت خرید لباس برای کودک عزیزتان صرفه جویی نماید و هوشمندانه بخرید. با ما همراه شوید

بسیاری از مردم پول زیادی را صرف خرید لباس برای کودکان دلبندشان می‌کنند. شما هم شاید لباسی را دیده‌اید و بدون فکر کردن و به صرف اینکه این لباس را برای کودک خود می‌خواهید، به خرید لباس ‌بپردازید. اما باید از خودتان بپرسید آیا این خرید لباس دقیقاً همان چیزی است که می‌خواهید؟ آیا این لباس مناسب کودک من خواهد بود؟ و سایر موارد. زمان خرید لباس نوزاد، اگر بتوانید به این سؤالات پاسخ بدهید، می‌توانید به درستی و فکر شده برای خرید لباس مختص کودک دلبندتان تصمیم‌گیری نمایید.

تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان

ما امروز در «فروشگاه سبز آبی» به شما شیوه‌هایی را معرفی خواهیم کرد که در هزینه‌های خود جهت خرید اینترنتی لباس کودک برای کودک عزیزتان صرفه جویی نماید و هوشمندانه بخرید. با ما همراه باشید.

خرید لباس برای کودکان در زمان مناسب

خرید لباس برای کودکان در زمان مناسب تأثیر زیادی در صرفه جویی هزینه‌های خرید لباس دارد. بسیاری از فروشگاه‌ها، آخر فصل‌ها، زمان تعویض ویترین مغازه، بعد از تعطیلات عید یا برخی حراجی‌های بزرگ سال مانند جمعه سیاه تخفیف‌های ویژه و شگفت‌انگیزی را برای لباس کودک در نظر می‌گیرند. این روزها بهترین زمان خرید لباس برای کودکان است.

تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان

همچنین روزهای یکشنبه هر هفته بهترین زمان برای خرید لباس برای بچه‌هاست زیرا اکثر تخفیف‌های ویژه فروش در این روز مشاهده می‌شود. بعلاوه برخی ایام نیز بهترین زمان برای خرید لباس به صورت آنلاین برای کودکان است. روزهایی مانند مناسبت‌ها و اعیاد، تخفیف ویژه اولین سفارش، بسته‌های تخفیف کمپین تبلیغاتی فروشگاه‌های اینترنتی، از فرصت‌هایی هستند که می‌بایست برای خرید لباس غنیمت شمرد.

خرید لباس کودک مطابق با قانون 80 / 20

هنگام خرید لباس باید به قانون 80 / 20 توجه نمود. به عبارت دیگر 80 درصد تلاش شما برای خرید لباس به 20 درصد تجربه خرید لباس موفق و هوشمندانه می‌انجامد از اینرو باید سعی داشته باشید در خرید لباس برای کودکان، 80 درصد تمرکز خود را بر روی خرید لباس‌های اصلی و کاربردی معطوف دارید و 20 درصد تلاش‌تان برای خرید لباس، معطوف به خرید اکسسوری و لوازم جانبی برای کودک عزیزتان باشد در این صورت به صورت بهینه در زمان و هزینه خرید لباس صرفه‌جویی کرده‌اید.

تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان

زمانی که لباس‌های کمترین قیمت ممکن را دارند به خرید لباس بپردازید

با رسیدن فصل زمستان لباس‌های گرم و در فصول تابستان لباس‌های خنک بورس هستند. در این صورت اوایل فصل‌ها که تمایل مادران برای خرید لباس برای کودکان شان زیاد است، شما دست نگه دارید و خرید لباس برای کودک را به 2 الی 3 هفته بعد موکول کنید.

زیرا بعد از گذشت چند هفته، تب و هیجان خرید لباس برای کودک می‌خوابد و شما می‌توانید با مشاهده‌ی تنوع زیادی از لباس کودک تخفیف‌دار به خرید لباس اقدام کنید.

تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان

یکی راه‌های صرفه‌جویی در هزینه‌ برای خرید لباس کودکان، این است که بیشتر به خرید لباس در سبک کلاسیک بپردازید. لباس‌های کلاسیک در بسیاری از موقعیت‌ها مناسب است و اعتماد به نفس زیادی به کودک شما می‌دهد. همچنین، لباس کودک‌هایی که در اکسسوری و طرح‌ها یا الگوهای برش زیاده روی می‌کنند زود از مد می‌افتند اما در مقابل لباس کلاسیک همه جا پسند بوده و کمتر از مد می‌افتد.

بنابراین می‌توانید الگوی خرید لباس برای کودک دلبندتان را به سمت لباس‌های ساده، شکیل و کلاسیک سوق دهید.

خرید لباس ​بچگانه با کیفیت بالاتر و ارگانیک

خرید لباس ارگانیک و با کیفیت بالا، در مقابل شست و شو و اشعه‌های مستقیم نور آفتاب با دوام و مقاوم هستند. از اینرو خرید لباس ارگانیگ و پنبه‌ای باعث می‌شود لباس‌ کودک با طول عمر بیشتر داشته باشید و در بلند مدت در هزینه‌های شما برای خرید لباس کودک دلبندتان صرفه جویی شود.

تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان

دفعات شست و شو لباس را کاهش دهید

یکی از راه‌کارهای صرفه جویی هزینه برای خرید لباس برای کودکان علاوه بر خرید لباس با کیفیت، کاهش دفعات شست و شو است. شست و شوی زیاد لباس کودک به الیاف لباس آسیب می‌زند و دفعات خرید لباس را افزایش می‌دهد. به طور مثال جین‌های کودکان به شست و شوی کم نیاز دارند.

مراقبت بیشتر، دفعات خرید لباس کمتر اما هوشمندانه‌تر

یکی از شیوه‌های مرسوم صرفه جویی هزینه برای خرید لباس، مراقبت بیشتر از لباس‌های کودک می‌باشد. لباس‌های کودک را در کیف‌های محافظ نگه دارید و خرید لباس هوشمندانه‌ای داشته باشید.

کاربرد خلاقانه با لباس‌های موجود

یکی از شیوه‌های کاهش هزینه‌های خرید لباس برای کودک، استفاده خلاقانه از لباس‌های درون کمد لباس کودک است. به طور مثال می‌توانید بسیاری از لباس‌های کودک را به شیوه‌های مختلف با هم ست کنید تا سبک‌های جسورانه و زیبایی را برای کودک عزیزتان خلق کنید و در مقابل بودجه‌تان را برای خرید لباس اصلی و مهم‌تر در نظر داشته باشید.

تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان

هنگام خرید لباس برای کودک، کمی بزرگتر انتخاب کنید

اگر در زمان خرید لباس بچگانه، لباس را کمی بزرگتر خریداری کرده باشید، نگران نباشید. با توجه به رشد سریع کودکان، یکی از راه‌کارهای صرفه‌جویی در هزینه، خرید لباس کمی بزرگتر از سایز فعلی کودک است.

هنگام خرید لباس در آخرین مد روز غرق نشوید

اگر بخواهید همیشه الگوی خرید لباس برای کودک را با آخرین روند مد همراه کنید باید هزینه زیادی بپردازید. استایل کودک خود را بشناسید و سبک پوشش منحصر به فردی برای او در نظر بگیرید و طبق آنچه برای وی صلاح می‌دانید، به خرید لباس بپردازید.

پول خود را صرف لباس‌های ارزان و بی کیفیت نکنید

لباس کودک با کیفیت از مشکلات پوستی جلوگیری کرده و بیشتر عمر می‌کند. با صرف هزینه بیشتر برای لباسی با کیفیت و مناسب هوشمندانه برای خرید اینترنتی لباس کودک فرزند عزیزتان تصمیم‌گیری نمایید.

تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان

لباس‌های خیس را درون کیسه‌های پلاستیکی نگه ندارید

مواد شیمیایی کیسه‌ها و ظروف پلاستیکی به دوام و کیفیت الیاف لباس کودک آسیب می‌زنند و رنگ لباس کودک را نیز تغییر می‌دهند. در اینصورت باید در ماه همیشه آماده خرید لباس کودک اما به صورت اشتباه و نادرست باشید. لباس کودک باید به طور طبیعی در نور آفتاب غیر مستقیم و هوای آزاد خشک شود. ​

تجربه‌ی خرید لباس موفقی برای کودکان