سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
انتخاب رنگ لباس نوزاد در زمستان

انتخاب رنگ لباس نوزاد در زمستان

  • 1396/9/26
  • 1887
بهترین خرید لباس نوزاد به شکلی است که لباس سرهمی باشد و کاملا بتواند مانع احساس سرما برای کودک بشود.

خرید لباس نوزاد در زمستان بسیار خرید مهمی است. نوزادها در زیر یک سال به شدت به سردی هوا حساس هستند و کمترین احساس سرما برای آن ها منجر به سرما خوردگی خواهد شد.
حال این سوال پیش می آید که چه لباس هایی را باید برای نوزاد خود در زمستان تهیه کنیم؟
بهترین خرید لباس نوزاد به شکلی است که لباس سرهمی باشد و کاملا بتواند مانع احساس سرما برای کودک بشود. حتما کلاه و جوراب گرم را هم به یاد داشته باشید.

اگر می خواهید علاوه بر این که لباس زمستانه گرم برای کودک تهیه کنید لباسی زیبا با رنگ بندی متفاوت داشته باشید حتما به سایت ما (سبز آبی) سر بزنید و بهترین کیفیت را برای خرید لباس نوزاد تجربه کنید.
برای لباس بزرگترها در فصل زمستان معمولا توصیه می شود که از رنگ های تیره مانند مشکی و دیگر رنگ های تیره استفاده شود زیرا این رنگ ها کمتر از رنگ های روشن باعث احساس سرما کردن در فرد می شوند. ولی برای کودک و نوزاد انتخاب لباس هایی با رنگ سیاه اصلا درست نیست زیرا این رنگ ها به کودک انرژی خوبی نخواهند رساند در صورتی که رنگ های شاد برای خرید لباس ​بچگانه به شاد بودن کودک ما کمک بسزایی خواهند کرد.
پیشنهاد می کنم به جای این که از لباس های تیره برای نوزاد خود استفاده کنید لباسی گرم تن کودک خود بکنید و پتویی نوزادی نیز به همراه داشته باشید تا در مواقعی که بدون وسیله نقلیه در بیرون از منزل بودید کودکتان سرما نخورد.

حتی برای کودکانی بزرگتر از 3 تا 4 سال نیز حتما لباس هایی به رنگ شاد انتخاب کنید زیرا این کودکان تازه راه افتاده اند و دوست دارند زمانی که به بیرون از منزل می روند خودشان بدون کمک شما در کنار شما و یا حتی جلو تر از شما قدم بر دارند.
لباس های شاد و رنگارنگ به بهتر دیده شدن آن ها کمک خواهد کرد و زمانی که کمی از شما دور شدند و ممکن است شما متوجه نشده باشید خطر کمتری آن ها را تهدید خواهد کرد.

لباس های زمستانه برای نوزاد بر اساس جنسیت رنگ بندی متفاوتی دارند. بیشترین رنگی که برای نوزاد دختر مورد استفاده قرار می گیرد رنگ های متمایل به صورتی و نارنجی است که بتواند به راحتی به دیگران کمک کند که جنسیت کودک شما چیست.
خرید لباس نوزاد زمستانه برای نوزاد پسر هم باید با رنگ بندی هایی مانند تناژهای آبی و قرمز و رنگ های این چنینی باشد.
البته استفاده از این رنگ ها اجبار نیست و شما می توانید رنگ بندی های متفاوت تری را هم برای خرید لباس ​کودک انجام دهید. اگر در فروشگاه ها فقط رنگ های صورتی، آبی و سفید را می بینید و به دنبال لباس های متفاوت تر و زیبا تر می گردید حتما به فروشگاه ​اینترنتی سبز آبی سر بزنید و از مجموعه لباس های نوزادی دخترانه و پسرانه ما دیدن کنید.