سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
فوت و فن خرید لباس نوزادی

فوت و فن خرید لباس نوزادی

 • 1401/3/8
 • 157
قیمت و خرید اینترنتی لباس نوزادی دخترانه و لباس نوزادی پسرانه از سایت سبزآبی امکان پذیر است.

جنس نخی جدید ارزان قیمت و انواع مدل لباس نوزاد زمستانی و تابستانی سایز دو صفر، صفر، یک ماهه، سه ماهه و سیسمونی و همچنین یک تا سه سال در فروشگاه سبزابی ارائه می شود.
همچنین خرید اینترنتی لباس نوزادی و کودک با تخفیف ویژه در حراج ها و بخش تخفیف دائمی سبزابی قابل مشاهده است.
خرید متنوع ترین لباس های نوزادی و کودک از معروف ترین برند ها، نمایندگی انحصاری برند محبوب آشور، تیک تاک و برگ سبز در فروشگاه سبزآبی.


انواع مختلف لباس نوزاد

از انواع مختلف لباس نوزاد در سیسمونی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم که با توجه به نیاز خود می توانید آن ها را به ضروری و غیر ضروری تقسیم کنید و در چک لیست خرید سیسمونی خود قرار دهید. طرح جدید لباس کودک آشور اینستاگرام، لباس نوزادی آشور و در فروشگاه سبزآبی دنبال کنید.

سرهمی نوزاد آشور

زیرپوش نوزادی، زیر دکمه دار یا بادی

خرید زیر پوش برای نوزاد واجب است زیرا نوزاد را گرم نگه می دارد و در قسمت زیر پوشک دارای دکمه هایی (لباس زیردکمه دار که بصورت رکابی زیر دکمه دار یا بادی، آستین کوتاه زیر دکمه دار و آستین بلند زیر دکمه دار است) می باشد که در زیر پوشک بسته می شود و بالا نمی رود، بنابراین از پهلو های کودک در برابر سرما محافظت می کند.
زیرپوش سرهمی دارای آستین گشاد و راحت می باشد و در کنار یقه نیز دارای دکمه است تا تعویض آن راحت صورت بگیرد. از کاربردهای زیرپوش سرهمی می توان به مرتب بودن لباس کودک اشاره کرد و از آویزان و شل شدن پوشک جلوگیری می کند. بهتر است بدانید نوزاد رشدی سریع خواهد داشت و خرید سرهمی جوراب دار مناسب نبوده چرا که پس از مدتی و با توجه به رشد قدی نوزاد کوچک می شود.

بنابراین بهتر است نوع بدون جوراب آن را تهیه کنید تا مدت زمان بیشتری از سرهمی استفاده کنید. شما تا دو سالگی کودک می توانید از زیر دکمه ها استفاده و با شلوار یا شلوارک تن کودک خود بپوشانید.

لباس نوزادی آشور بلوز و شلوار

بلوز و شلوار

یکی دیگر از لباس هایی که باید در لیست خرید خود قرار دهید بلوز و شلوار می باشد. بلوز، تیشرت یا آستین بلند مورد نظر خود را با یقه ی گشاد و راحت و یا یقه های دکمه دار انتخاب کنید. شلوار بدون دکمه و دارای کش راحت باشد. در انتخاب بلوز سیسمونی بهتر است نوع دارای یقه گرد را تهیه کنید، زیرا گشاد بوده و در حین تعویض لباس سر نوزاد را اذیت نمی کند.
لباس نخی تیک تاک و برگ سبز بصورت ست آستین کوتاه و شلوار، آستین بلند و شلوار، زیر دکمه رکابی و شلوار، رامپر، زیر دکمه دار آستین بلند و شلوار از سایز یک تا سه سال و همچنین سایز های نوزادی می باشد.

پیشبند نوزادی

پیش بند

نوزاد ممکن است به دلایل مختلفی پس از خوردن شیر بالا بیاورد و یا برای دندان درآوردن آب دهانش مدام بیرون بریزد برای جلوگیری از سرما خوردگی سینه او و تعویض مداوم لباس می توانید از پیش بند کمک بگیرید. شما با خرید پیش بند از کثیف شدن ناگهانی یقه ی لباس و گردن نوزاد جلوگیری می کنید.

جنس پارچه

لباس نوزاد باید از پارچه صد در صد نخ پنبه دوخته شده و بسیار نرم باشد. تمامی لباس های تیک تاک و لباس نوزادی های برگ سبز دو رو پنبه هستند. برای پی بردن به این موضوع به برچسب درون لباس دقت کنید و اگر حتی اندکی از پلاستیک در ساخت پارچه استفاده شده بود از خرید لباس مورد نظر خودداری نمایید.

شستشو لباس نوزاد

برای جلوگیری از حساسیت پوست نوزاد، پس از کثیف شدن لباس نوزاد، از شست و شوی آن ها با لباس دیگران خودداری کنید؛ زیرا موجب ایجاد حساسیت در نوزاد خواهد شد.
همچنین از شست و شوی لباس با مواد شوینده نامناسب، سفید کننده ها و موادی که دارای آنزیم های حساسیت زا برای نوزاد می باشند اجتناب کنید. لباس های تیک تاک و برگ سبز با چاپ گیاهی هستند که در شستشو رنگ خود را از دست نداده و به دلیل جنس نخی آن لکه ها بخوبی پاک می شوند.

مرکز خرید لباس کودک و نوزاد در تهران و برخی شهرها

پدر و مادر نمونه باشید

علاوه بر خرید لباس کودک، برای تربیت فرزند خود نیز مطالعه و برنامه داشته باشید. پدر و مادر، یا تربیت آن ها خریدنی نیست. به خودتان اعتماد کنید و خودتان در مورد این که چه چیزی برای شما و کودکتان بهتر است تصمیم بگیرید، چون هر پدر و مادری با فرزند خود رابطه ای منحصر به فرد دارد. برای تربیت با همسرتان گفتگو کرده و یک روش یکسان را در تربیت فرزند خود پیاده کنید. به برخی موارد مشترک در سبک تربیتی کودک توجه کنید:

 • شنونده خوبی برای حرف های کودکتان باشید.
 • احساساتش را نادیده نگیرید و آن ها را درک کنید.
 • توجه کافی به نیازهای اولیه در کودکتان داشته باشید.
 • ارتباط چشمی، لبخند، نوازش و بغل کردن کودکتان را بیشتر کنید.
 • کودکتان را در گفت وگوها شرکت دهید.
 • از فرزندانتان بخواهید نظرات خود را در بحث های مورد نظرتان بیان کنند.
 • در مورد مشکلات و اتفاقات موجود و بجا، با کودکتان حرف بزنید و راهکارهای او را هم بپرسید.
 • در مورد سرزنش و تنبیه کودکان محافظه کار باشید.
 • از پاداش و تشویق بیشتر استفاده کنید و در اجرای آن ها خوش قول باشید.
 • در مورد قوانین خانه روشن و مشخص باشید و دلایل وضع آن ها را هم توضیح دهید.
 • پیامدهای تخلف از قوانینی را که می گذارید حتماً اجرا کنید.
 • وقت هایی را برای بازی با بچه ها اختصاص دهید.
 • اوقات فراغت کودکتان را به شکل مطلوب پر کنید.

شعب خرید لباس نوزادی

شعبه خیابان بهار سبزآبی

تهران، خیابان انقلاب، خیابان بهار جنوبى، کوچه یونسى زاده، پلاک 23، واحد 2

شعبه سبزآبی در سرزمین کودک آفتاب SunLand Kids

تهران، همت غرب، شهرک گلستان بلوار کاشان، میدان موج
در طبقه همکف شمالی پلاک 11 و با شماره تماس 02146029668

شعبه فروش اینترنتی و خرید آنلاین لباس کودک

فروشگاه سبزآبی نمایندگی برند تیک تاک و برند برگ سبز