سبزآبی، نمایندگی انحصاری فروش اینترنتی لباس نوزاد و کودک برندهای تیک تاک و برگ سبز
انتخاب رنگ لباس نوزاد بر اساس جنسیت

انتخاب رنگ لباس نوزاد بر اساس جنسیت

  • 1396/9/6
  • 2400
خرید لباس ​بچگانه یکی از شیرین ترین تجربیات هر مادر و پدری است. این لباس های کوچک و زیبا می توانند زیبایی و دوست داشتنی بودن نوزادهای کوچک ما را افزایش دهند.

خرید لباس ​بچگانه یکی از شیرین ترین تجربیات هر مادر و پدری است. این لباس های کوچک و زیبا می توانند زیبایی و دوست داشتنی بودن نوزادهای کوچک ما را افزایش دهند.​با ما همراه باشید تا علاوه بر به دست آوردن اطلاعات در مورد لباس مناسب برای نوزاد با مکان های مناسب برای خرید هم آشنا شوید.

اما شاید لازم باشد بدانیم که خرید لباس نوزاد را چگونه انجام دهیم؟
یکی از چیزهایی که در خرید لباس نوزاد باید به آن توجه داشته باشیم جنس و رنگ لباس است.
جنس لباس به هیچ وجه نباید پلاستیکی و از پارچه های خشک و غیر لطیف باشد. حتما توجه کنید که لباس های نخی و نرم و لطیف برای نوزاد خود خریداری کنید تا بدن ظریف آن ها حساسیت پیدا نکند و هم چنین اذیت نشوند. علاوه بر این باید زمانی که لباس نوزاد خود را می شویید کیفیت آن از دست نرود و هم چنین حتما با شوینده های بی بو لباس را شستشو دهید تا نوزاد احساس راحتی در لباس زیبایش داشته باشد.

خرید لباس نوزاد

رنگ لباس نیز در هنگام خرید لباس ​کودک بسیار اهمیت دارد. از آن جایی که نوزاد ها زمانی که به دنیا می آیند تا چند ماه اول دختر یا پسر بودنشان قابل تشخیص نیست رنگ لباس نوزاد در این جا اهمیت بیشتری پیدا می کند.
از سال های دور تا کنون رنگ آبی رنگ مخصوص پسرها و رنگ صورتی رنگ مخصوص دخترها شناخته می شود. شما هم می توانید مانند این عادت رنگ صورتی و آبی رنگ لباس نوزاد خود را از این دو رنگ انتخاب کنید. البته از سن 7 یا 8 سالگه کودکان خودشان بیشتر می توانند راجع به رنگ لباس خود نظر دهند و رنگ لباسشان را خودشان انتخاب کنند ولی تا قبل از این سن، وظیفه مادر و پدر است که با خوش سلیقگی خود و خرید لباسی زیبا کودک خود را خوشحال کنند.

در نتیجه شما هم می توانید یا از رنگ صورتی و آبی برای نوزاد خود استفاده کنید یا سنت شکنی کرده و لباس هایی متفاوت با رنگ های شاد و زنده و حتی ترکیب چندین رنگ استفاده کنید.
این گونه لباس های متفاوت از نظر رنگ و با کیفیت از نظر جنس پارچه در هر فروشگاهی پیدا نخواهد شد. در نتیجه حتما به مراکزی که فقط بر روی لباس نوزاد تمرکز دارند و جنس با کیفیت در مغازه خود دارند بروید و برای نوزاد دلبند خود خرید کنید.
در کشور ما، در هر شهری مراکز و یا مغازه هایی هستند که فقط لباس هایی مخصوص کودکان را به فروش می رسانند. در تهران یکی از بهترین و معروف ترین مکان هایی که می توان به آن برای خرید لباس نوزاد اعتماد کرد، فروشگاه های خیابان بهار است.
فروشگاه سبزآبی بیبی نیز یکی از همین فروشگاه های معتبر در خیابان بهار است که علاوه بر فروش لباس نوزاد به صورت فیزیکی قابلیت خرید به صورت آنلاین را هم برای مشتریان خود فراهم کرده است.
حتما لباس های نوزادی ما را در این سایت مشاهده کنید و با خیال راحت برای نوزاد زیبا و دوست داشتنی خود لباس هایی خاص و متفاوت و در عین حال با کیفیت تهیه کنید.


خرید لباس نوزادخرید لباس نوزاد
خرید لباس نوزاد